Equo Collis to marka odzieży jeździeckiej stworzona w 2021 roku z pasji do jeździectwa oraz potrzeby tworzenia. Pomysł na własną markę jeździecką narodził się kilka lat wcześniej od pierwszego, własnoręcznie uszytego czapraka. Poczucie, że trzymamy w rękach coś co nas wyróżnia, a zwłaszcza coś, czego jakości jesteśmy pewni, stało się dla nas najważniejsze.

           Wszystkie rzeczy, które tworzymy są przemyślane oraz testowane przez nas w trakcie treningów. Rozwiązania technologiczne i materiały, których używamy są nowoczesne oraz najwyższej jakości. Staramy się dzielić najlepszymi pomysłami, które wynikają z naszego doświadczenia jeździeckiego.

Wierzymy, że istnieje wyjątkowe połączenie pasji i wytrwałości, które pozwala osiągać sukcesy i spełniać marzenia.

Zespół equo-collis.pl

Wysokiej jakości sprzęt dla Ciebie i Twojego konia! 

Produkcja w Polsce pozwala czuwać nad każdym etapem powstawania naszych produktów. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Perfekcja, detale oraz idealnie dopasowany sprzęt to pojęcia z którymi się identyfikujemy. 

 

Ciągły rozwój!

Naszą misją jest ciągły rozwój - poprawa komfortu zarówno jeźdźca jak i konia. Tworzenie anatomicznego, idealnie dopasowanego sprzętu, który pozwala na nieograniczoną swobodę ruchów. 


Equo Collis to też piękny design, który sprawi, że poczujesz się wyjątkowo!